O mnie

Poznaj moją działalność bliżej
 
Cześć, nazywam się Magdalena Anna Szmidt.
Jestem Absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Fotografii w Warszawie. Warsztat dziennikarski kształtowałam w Telewizji Polskiej, doświadczenie marketingowe zdobywałam na stanowisku specjalisty ds. marketingu, a umiejętności organizacyjne doskonaliłam w agencji eventowej jako project manager.
Obroniłam pracę na specjalizacji marketing polityczny, dotyczącą czarnego public relations, na przykładzie kampanii wyborczych w Stanach Zjednoczonych i Polsce.
Ostatnie dwa lata poświęciłam wspaniałemu projektowi, pracując na stanowisku Redaktor Naczelnej branżowego portalu, który z sukcesem wprowadziłam na rynek. Jestem odpowiedzialna za pomysł i wprowadzenie I edycji “BRANŻA FITNESS AWARDS” – konkursu dla klubów fitness i studiów butikowych, w którym nagrodzone zostały największe sieci w kraju. Zaprojektowane przeze mnie elementy identyfikacji wizualnej są obecnie wykorzystywane w komunikacji marketingowej sieci Calypso Fitness, CityFit oraz Fitness Platinium. Jestem również pomysłodawcą konkursu dla producentów i dystrybutorów wyposażenia, suplementów, a także oprogramowania do zarządzania obiektami sportowymi “DIAMENTY BRANŻY FITNESS”.
Współpracowałam przy projektach realizowanych na 30-lecie “Teleexpressu”, a także przy sesjach fotograficznych u boku Wojtka Rudzkiego i Izy Grzybowskiej.
Przygotowuję przewodniki turystyczne dla magazynu kulturalno-kulinarnego. Z pasją tworzę artykuły, informacje prasowe, fotorelacje, scenariusze. Służę wsparciem w zakresie marketingu online oraz SEO PR, które zawierają się w obszarze moich zainteresowań.
 W wolnych chwilach czytam, biegam, piszę lifestylowego bloga. Zimą jeżdzę na snowboardzie. Latem spędzam czas na campingu w Chałupach.