O mnie

Poznaj moją działalność bliżej
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Dzień dobry! Mam na imię Magda. Jestem Absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Fotografii w Warszawie. Doświadczenie zdobywałam, m.in. w Telewizji Polskiej oraz w agencji eventowej, jako project manager. Ostatnie dwa lata poświęciłam się wspaniałemu projektowi, pracując na stanowisku Redaktor Naczelnej branżowego portalu, który z sukcesem wprowadziłam na rynek.
Jestem odpowiedzialna za pomysł i wprowadzenie I edycji “BRANŻA FITNESS AWARDS” – konkursu dla klubów fitness i studiów butikowych, w którym nagrodzone zostały największe sieci w kraju. Stworzone przeze mnie elementy identyfikacji wizualnej są obecnie wykorzystywane w komunikacji marketingowej sieci Calypso Fitness, CityFit oraz Fitness Platinium. Jestem również pomysłodawcą konkursu dla producentów i dystrybutorów wyposażenia, suplementów, a także oprogramowania do zarządzania obiektami sportowymi “DIAMENTY BRANŻY FITNESS”.
Współpracowałam przy projektach realizowanych na 30-lecie “Teleexpressu”, a także przy sesjach fotograficznych u boku Wojtka Rudzkiego i Izy Grzybowskiej. Przygotowuję przewodniki turystyczne dla popularnego magazynu kulturalno-kulinarnego. Z pasją tworzę artykuły, informacje prasowe, fotorelacje, scenariusze. Służę wsparciem w zakresie opracowywania i wdrażania strategii marketingowej. W wolnych chwilach piszę lifestylowego bloga.
Fotografia jest moim “ikighai”, a uwiecznianie pięknych chwil i emocji to dla mnie tworzenie historii. Fotografie są cudowną pamiątką, dzięki którym możemy powrócić do najwspanialszych wspomnień z naszego życia czy historii rozwoju naszej firmy.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

JAK MOGĘ POMÓC TWOJEJ FIRMIE?

OTO MOJA PROPOZYCJA

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 

COPYWRITING

COPYWRITING

Umiejętne operowanie słowem zapewnia skuteczną sprzedaż produktów i usług. Przygotowuję artykuły prasowe, przewodniki, teksty na strony WWW, opisy produktów do sklepów internetowych, slogany i hasła reklamowe, treści newslettera (e-mail marketing), scenariusze. Na zlecenie przygotuję dowolny tekst do wykorzystania w reklamach prasowych, radiowych, telewizyjnych oraz w materiałach promocyjnych, tj. ulotki, broszury, katalogi. Profesjonalna redakcja, adiustacja oraz korekta.

CONTENT MARKETING

CONTENT MARKETING

Wynieś komunikację swojej firmy na wyższy poziom. Wsparcie w zakresie opracowywania i wdrażania strategii marketingowej. Kompleksowe podejście do marketingu treści. Audyt WWW: zdefiniowanie celów, analiza sytuacji wyjściowej i działań konkurencji, określenie i opracowanie taktyki działania oraz kanałów dystrybucji treści. Komunikacja w mediach społecznościowych, kampanie reklamowe. AdWords. Prowadzenie bloga firmowego. SEO Copywriting, czyli teksty pozycjonujące.

FOTOGRAFIA

FOTOGRAFIA

Fotoreportaże z ważnych wydarzeń Twoich i Twojej firmy. Fotografia okolicznościowa. Fotografia kulinarna. Profesjonalne zdjęcia potraw. Realizacja projektów obejmujących wszystkie etapy sesji fotograficznej: od przepisu po autorską edycję zdjęć. Zdjęcia dla restauracji, hoteli, kawiarni, cukierni, piekarni do kart menu. Zdjęcia do kalendarzy i książek kulinarnych. Zdjęcia produktów żywnościowych. Przepisy kulinarne i stylizacja potraw.

RELACJA Z EVENTU

RELACJA Z EVENTU

Profesjonalnie udokumentowany event to wymarzona wizytówka firmy. Przesądza o tym, jak zostanie zrelacjonowany przez media, jak odbiorą go Twoi klienci i pracownicy. Przygotowuję fotoreportaże z konferencji, szkoleń, imprez firmowych, targów. Materiał, który wykorzystasz w celach promocyjnych m.in. do magazynów branżowych, na stronę WWW, w social media, a także do wewnętrznej dokumentacji. Na życzenie wywiady z uczestnikami eventu w formie tekstu lub video.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
  • Oferuję miejsca reklamowe na sprzedaż na blogu firmowym (Wide Skyscraper 228 x 550 px). Możliwość umieszczenia belek reklamowych w artykułach (600×80 px). Cennik.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.